Dovolená v Tunisu a Turecku

Památky a města v Chorvatsku: Diokleciánův palác, Záhřeb, Šibenická katedrála, Doubrovník, Starigradské polje


Neváhejte jet do Chorvatska


TIP: Last minute letenka a ubytování

Jelikož je již červenec, tak to pro většinu z nás znamená čas na výběr dovolené. Určitě se stejně jako já nemůžete dočkat, až budete ležet na oblázkové pláži a  plnými doušky si vychutnávat slaný vlhký mořský vzduch.
Ale právě před tímto zaslouženým odpočinkem za celý rok Vás čeká ještě spousta práce. Ať už s výběrem destinace či „pouhým“ sbalením všech těch nepostradatelných věcí, které jsou na řádnou dovolenou zapotřebí. A kdo z Vás má děti, tak mi jistě dáte za pravdu, že splnit například váhový limit do letadla či vše naskládat třeba jen do osobního automobilu je opravdu někdy nadlidský úkol. Já osobně jsem se za několik posledních pár let naučila dovolenou opravdu si užívat. Jelikož jsem tři roky podnikala, tak na dovolenou samozřejmě nebyl čas. A díky tomu jsem se naučila spokojit se s málem. To pro mě znamenalo dovolená i na jeden den u moře. Kdy jsem opravdu jako cvok večer odjela a druhý den jsem jela zpět. Cesta byla sice náročnější, ale stálo to za to.
Nikdy jsem nechtěla jet do Chorvatska, už ani sama nevím proč. A vlastně dnes nechápu, proč jsem se o takové krásné moře, v podstatě kousek od domu, připravovala.

Dnes již zastávám názor, že dovolená a Chorvatsko patří k sobě

Dovolená v Chorvatsku je dnes českou klientelou velmi žádaná. Má hned několik výhod. Můžete jet v pohodlí Vašeho osobního automobilu, a tím samozřejmě volíte čas, kdy si vyjedete. Nejste omezováni nikým v autobuse. Dnes je neskutečný výběr zájezdů od různých cestovních kanceláří, ať už na internetu či přímo v cestovní kanceláři.
Velmi oblíbené se za posledních pár let stali last minute zájezdy. Jsou cenově výhodnější a dovolenou si můžete zařídit až na poslední chvíli. Což v dnešní době při velké zaměstnanosti spousta lidí ocení. Já sama mám velmi dobrou zkušenost s cestovní kanceláři invia.cz , která na svém webu nabízí snad všechny možné destinace a je i specialistou na last minute Chorvatsko.
Dovolená Chorvatsko pro mě znamená čisté moře, krásná příroda, útesy, spoustu vynikajícího jídla /čerstvých ryb/, sportovní a relaxační vyžití.

Chorvatsko je prostě vše co od dovolené čekáte.